Hakkımızda


Hedef Çöp Konteyner, kurulduğu günden bu yana temel felsefesi insan sağlığını korumak ve çevre dostu bir anlayış içerisinde destek sağlamak olan Hedef konteyner, bu açıdan birbirinden farklı model yapıları kapsamında; değişik ürünleri piyasaya çıkarmış durumdadır. Farklı yapılarda metal çöp konteyner ya da büro içi çöp kovaları, bahçe ya da park için çöp kova çeşitleri ve çöp toplama seti, yeraltı çöp istasyonları gibi bir çok değişik ürün seçeneği dahilinde profesyonel bir destek sunulmaktadır. 

Özellikle kaliteli malzeme yapısı sayesinde müşterilerine her daim en iyisini sunmaya devam eden Hedef konteyner, aynı zamanda bugüne dek elde ettiği sağlam referans eşliğinde ayrı bir güven sağlıyor. Bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olan uzman bir kadro ile destek sunmaya devam eden bu kaliteli firma, plastik çöp konteyner gibi daha birçok farklı seçenek kapsamında da özel bir satış imkanı sunuyor.


Misyonumuz


Uzun ömürlü ürünleri insan sağlığını korumak suretiyle gerçekleştirme amacını temel felsefesi haline getirmiş olan Hedef konteyner, ihtiyaca bağlı olarak sürekli ar-ge çalışmaları gerçekleştirmek suretiyle müşterilerine sağlamaktadır. Özellikle en üst düzey teknolojik makineleri kullanarak üretim hattında geçirdiği birbirinden farklı metal çöp konteyner seçenekleri ya da diğer bütün çöp kova modelleri, aynı zamanda çok uygun fiyat politikası çerçevesinde de güven içerisinde sunuluyor. 

Kurulduğu günden bu yana temel hedefi olarak her daim en kaliteli ürünleri sağlamak olan firma çerçevesinde, toplu konutlar ya da resmi kurumlar ile birlikte; yerel yönetim gibi birçok değişik yer kapsamında sürekli bir alışveriş gerçekleştirilmektedir. Yurt genelinde gerçekleştirilen çalışmalar, aynı profesyonellik ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde devam ediyor. Tecrübeli ve deneyimli kadrosu ile birlikte bu konuda bilgi sahibi kişilerle üretimleri gerçekleştirilen farklı konteyner modelleri, her daim üretim hattından defalarca test edilmek suretiyle piyasaya sunulmaktadır.


Vizyonumuz


Sürekli olarak kendini geliştiren ve farklı Arge çalışmaları ile birlikte çağa ayak uydurmaya devam eden Hedef konteyner, sürekli şekilde üretim aklından geçirdiği farklı ürünler adına; her daim en iyisini sağlamak için çalışmalarına devam ediyor. Uzun vadeli şekilde yarattığı kaliteden asla ödün vermeden ürünleri piyasaya sunmak adına, sürekli olarak en üst düzey teknolojik ürünler üretim hattına dahil ediliyor ve kullanılıyor. 

Her geçen gün biraz daha büyüyerek bu sektör çerçevesinde bulunduğu yeri hak etmiş olan Hedef konteyner, bunu sürekli hale getirebilmek için gelecek adına tüm çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İleride de her daim lider konumda olmayı arzu eden bu firma çerçevesinde, plastik çöp konteyner ya da diğer bütün ürün çeşitleri; müşteri memnuniyeti çerçevesinde üretilmeye devam ediliyor. Aynı zamanda gelecek için düzenli şekilde uygun fiyat politikasına da devam edilme kararı alınmış durumdadır. Bu şekilde sürekli olarak farklı müşteriler ile güçlü referanslar oluşturulabiliyor ve Hedef konteyner bünyesindeki tüm farklı ürünler değişik alanlarda yerlerini alıyor.