5000-litre-yer-alti-cop-konteyner.jpg
5000-litrelik-yer-alti-cop-konteyner-teknik-ozellikleri-olculeri.jpg

5.000 Litre Yer Altı Çöp Konteyneri


  22.500,00 ₺ +Kdv29.000,00 ₺

5000-litre-yer-alti-cop-konteyner.jpg
5000-litrelik-yer-alti-cop-konteyner-teknik-ozellikleri-olculeri.jpg

Müşteri Yorumları


  Yorum Yap

  İstanbul sınırları içerisinde kargo ücretsizdir.İstanbul dışından
  sipariş vermek için kargo fiyat bilgisi alınız


  5.000 Litre Yer Altı Çöp Konteyneri

  5000 Litre Yer Altı Çöp Konteyner Ürün özellikleri  .Yer altı konteyner sistemi çevreci, estetik ve modern bir şehir mobilyası görüntüsü yanında rahat kullanım olanağı sağlamaktadır.Yer üstünde sadece çöp atma bacası görünür, ana konteyner yeraltında bulunur.

  2. Yer altı çöp konteyner sistemi, şoförün araçtan inerek veya inmeden uzaktan kumanda yardımıyla yönettiği araç üstü vinç ile konteynerin kafa mekanizmasından kaldırarak sıkıştırmalı çöp aracı üzerine getirip, alt kapakların açılması sureti ile boşaltılabilecek özellikte yapılmıştır.

  3. Güvenlik platformunda, iç konteyner boşaltma veya başka sebeplerden çıkarıldığında, kuyunun ağzını herhangi bir nesnenin düşmesini engelleyecek şekilde otomatik olarak kapatan asansör sistemi vardır.Asansör sistemi 250 kg taşıma kapasitelidir.Kolay kullanım özelliğinin yanında yüksek bir güvenlik sunar.

  4. Üst yürüme platformu, insanların üzerinde rahatlıkla yürüyebileceği sağlamlıkta gözyaşı desenli sacdan yapılmıştır.

  5. Yer altı konteyner sistemi evsel atıklar için kullanılacak şekilde Avrupa Standardlarında imal edilmiş olup, uzun süreli kullanımlar için tasarlanmıştır.

  6. Konteynerler isteğe göre; değişik baca seçenekleri ile 1.5mm kalınlığında AISI 304 kalite Krom Nikel sactan olacaktır.

  7. Tek parça dökülen beton soketi C35 kalitede güçlendirilmiş su sızdırmaz beton ve nervürlü inşaat demiri kullanılmıştır.