Plastik Çöp Konteyner

              Tamamen çevre dostu bir üretim altında plastik tasarımı ile hazırlanançöp konteyner çeşitleri, değişik yapılarına bağlı olarak farklı yerlerde yoğun şekilde kullanılmaktadır. Küçük yapıda olanları ev içlerinde de rahatlıkla değerlendirilebilirken, büyükleri ise dışarıda kullanılabilmektedir. Üstelik hafifliği sayesinde bireysel olarak da rahatlıkla özel tekerlekleri aracılığıyla, büyük olanları dahi farklı yerlere hareket ettirilebilir. Bu şekilde müstakil evler geniş bahçelerinde farklı boyutlardaki bu plastik çöp konteyner çeşitleri kullanılabilmektedir. Bu sayede konteyner dolduğu zaman dışarı rahatlıkla çıkarılabilir, gelen temizlik görevlilerinin bunu rahatlıkla boşaltmasına olarak verilebilir. Ayrıca rengarenk tasarımları kapsamında üretimini gerçekleştirilen bu konteyner modelleri, şık görünümü ile de güzel bir izlenim ortaya çıkarıyor. Ayak bağlantısı metal kapsamında hazırlanmış bu ürünler, güven içerisinde sipariş verilebilir ve uzun yıllar kaliteli malzeme yapısı sayesinde güven içerisinde kullanılabilir.
   
   Birbirinden farklı model yapıları kapsamında plastik çöp konteynerleri
   
              Günümüzde farklı model yapılarına bağlı olarak değişik renkleri altında plastik çöp konteyner ürünleri tasarım haline getirilmektedir. Müstakil evlerin bahçelerinde, apartmanların önünde ya da resmi kurumlar ile birlikte birçok farklı sektör dahilinde iç mekanlarda da değerlendirilebilmektedir. Özellikle kolay boşaltma imkanı ve her yere rahatlıkla hareket ettirme şansı nedeniyle, günümüze yoğun şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca hafif kapağı sayesinde yetişkin ya da çocuk herkes kolaylıkla çöpleri atabilir. Bu şekilde çevrenin korunması ve aynı zamanda insan sağlığının en iyi şekilde ön plana çıkması da sağlanmaktadır. Özel kaplaması ve imalatı sayesinde çöplerin herhangi bir şekilde dışarı çıkmasına olanak vermez, aynı zamanda kokunun yayılmasına da imkan tanımaz. Bu bağlamda güven içerisinde kullanılabilir, ayrıca çok uygun fiyat çerçevesinde elde edilebilir. Diğer yandan kişisel olarak küçük yapıdaki konteyner modelleri bireysel olarak da kolay bir şekilde boşaltılabilir. Şık tasarımı ve birbirinden farklı renkler çerçevesinde dayanıklı bir malzeme yapısı ile hazırlanmış bu konteyner modelleri, uzun yıllar sorunsuz olarak kullanım şansın yanında getiriyor.

   Dayanıklı yapısıyla özel plastik konteyner çeşitleri

              Plastik bir tasarım altında üretimleri gerçekleştirilmiş olmasına rağmen, bu plastik çöp konteyner çeşitleri; bütün farklı ve zorlu hava koşullarına karşı da özel bir dayanıklılık sunuyor. Büyük olanlarını kenar kısımlarına metal şekilde yerleştirilmiş aparatlar sayesinde, temizlik görevlileri işlerini kolaylıkla yapabilmektedir. Aynı zamanda bahçede veya diğer mekanların iç kısımlarında kullanılan plastik konteyner çeşitleri ise, kişisel olarak rahatlıkla dışarı çıkarılıp boşaltma şansını sağlıyor. Kullanılacak alana bağlı olarak değişik model yapıları ve büyüklüğünü kapsamında elde edebilecek bu ürünler, aynı zamanda aşırı soğuk ve sıcaklığa bağlı da belirli bir noktaya kadar özel bir dayanıklılık sunuyor. Yine de plastik olduğundan dolayı mutlaka kullanım esnasında ateşli noktalarda uzak tutulması önerilir. Çok uygun fiyat çerçevesinde şimdi kategori üzerinden hemen seçim yapılabilir ve rahat bir şekilde kullanımı şansı değerlendirilebilir.

%63 indirim185 ₺hp-120-litre-plastik-cop-konteyneri-yesil

%74 indirim190 ₺hp-120-litre-plastik-tibbi-atik

%74 indirim190 ₺hp-120-litre-plastik-cop-konteyneri-sari

%72 indirim190 ₺hp-120-litre-plastik-cop-konteyneri-mavi

%69 indirim245 ₺hp-240-litre-yesil-renk-plastik-cop-konteyneri

%72 indirim245 ₺hp-240-litre-gri-plastik-cop-konteyneri

%72 indirim245 ₺hp-mavi-renk-240-litre-plastik-atik

%72 indirim245 ₺hp-240-litre-sari-renk-atik-konteyneri

%65 indirim245 ₺hp-240-litre-turuncu-plastik-cop-konteyneri

%30 indirim875 ₺hp-700-litre-mavi-plastik-cop-konteyneri

%27 indirim875 ₺hp-sari-renk-700-litre-plastik-cop-konteyneri

%20 indirim875 ₺hp-700-litre-plastik-cop-konteyneri

%32 indirim875 ₺hp-700-litre-tibbi-atik

%17 indirim1450 ₺hp-1100-litre-atik-cop-konteyneri

%34 indirim590 ₺hp-360-litre-plastik-cop-konteyneri-yesil

%37 indirim590 ₺hp-360-litre-mavi-plastik-cop-konteyneri

%22 indirim775 ₺660-litre-plastik-cop-konteyneri

%22 indirim775 ₺660-litre-plastik-cop-konteyner

-%5 indirim750 ₺660-litre-plastik-tibbi-atik-konteyneri

%74 indirim245 ₺240-litre-plastik-tibbi-atik-konteyneri