Güvenlik

 
Sitemizde kredi kartı işlemi için her aşama güvenlik altına alınmıştır.
Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi

Hedefkonteyner.com kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişleriniz Geotrust RapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Sitemizde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz.Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir.
 SSL (Secure Soket Layer)bağlantısının aktif durumda olduğunu,sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz anda,tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.


Standart Güvenlik Duvarları


Standart güvenlik duvarları tarafından korunan Hedefkonteyner.com sunucuları bilgilerinizi güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır.SSL Sertifikası ve standart güvenlik duvarları,birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.


Site Veri Güvenliği


Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.


Gizlilik Politikamız


Hedefkonteyner.com şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez. Hedefkonteyner.com'a verdiğiniz şahsi bilgileriniz kiralanmaz,satılmaz yada herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Hedefkonteyner.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Hedefkonteyner.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.Kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığı konusunda daha detaylı bilgiye aşağıda bulunan yazının devamını okuyabilirsiniz.


Gizlilik İlkesinin Kapsadıkları


Bu Gizlilik İlkesi, Hedefkonteyner.com ürünlerini geçmişteki kullanımınızla ilgili bilgiler dahil, Hedefkonteyner.com'un, topladığı ve aldığı kimlik belirlemek için kullanılabilecek bilgiler ve diğer bilgilerle ne yapacağını kapsar. "Veriler" ve "bilgiler" sizin hakkınızdaki ad soyad,adres,e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kimliğinizi belirlemek, adınıza fatura düzenlemek ve ürün teslimatı yapmak için kullanılabilecek ve başka türlü herkesin erişemeyeceği bilgileri içerir.
Uygun olduğunda, kimlik belirlemek, adınıza fatura düzenlemek ve ürün teslimatı yapmak için kullanılabilecek, kampanya duyuruları yapmak için kullanılabilecek verilerin kullanımını gizlilik ilkelerimizin içinde açıkça belirtiriz.
Hedefkonteyner.com, Hedef Çöp Konteyner Metal Temizlik İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. şirketine aittir.


Bilgilerin Toplanması Ve Kullanılması 


Hedefkonteyner.com; bir www.hedefkonteyner.com üyelik hesabı için kayıt yaptırdığınızda, mail listesine mail adresinizi kayıt ettirdiğinizde, üyeliksiz siparişleriniz için bilgi girişi yaptığınızda ve Hedefkonteyner.com sayfalarını ziyaret ettiğinizde, kimlik belirlemek, adınıza fatura düzenlemek ve ürün teslimatı yapmak için kullanılabilecek, kampanya duyuruları yapmak, sizinle iletişim kurmak için kullanılabilecek bilgiler toplar.

Hedefkonteyner.com'a kaydolurken bazıları opsiyonel olmak üzere ad, soyad, e posta, cinsiyet, doğum tarihi, TC kimlik no, adres bilgileri(adres, posta kodu, ülke, şehir, semt/ilçe, mobil telefon, telefon, faks), firma adı, vergi dairesi, vergi no gibi bilgiler isteriz.
Kredi kartı ödemelerinde talep edilen kart bilgileriniz gibi hassas kişisel bilgileriniz güvenli işlem yapan SSL sertifikasına sahip sunucumuz tarafından ilgili bankanın
ilgili birimine otomatik olarak aktarılır ve bunun dışında herhangi bir çalışanımız veya 3. taraf ile kesinlikle paylaşılmaz ve bu bilgiler depolanmaz.

 

Bilgilerin paylaşılması ve İfşa Edilmesi

 
Hedefkonteyner.com, hakkınızdaki bilgileri, aşağıdaki durumlar haricinde, veya izniniz olmadan başkalarına veya bağlı olmayan şirketlere kiralamaz, satmaz veya bunlarla paylaşmaz:

.    Bu bilgileri, gizlilik sözleşmeleri altında bizim adımıza teslimat yapan kargo şirketleriyle paylaşırız.
.    Uymamız gereken mahkeme celplerine, mahkeme emirlerine, hukuki süreçlere veya otoritelerce bulunulan her türlü yasal talebe yanıt veririz ya da ,
yasal haklarımızı uygulamak veya yasal hak talepleri karşısında kendimizi savunmak için gerekli bildirimlerde bulunuruz.
.    Yasa dışı faaliyetleri, üzerinde dolandırıcılık şüphesi olan durumları, herhangi bir kişinin fiziksel güvenliğine yönelik potansiyel tehdit içeren durumları ve Hedefkonteyner.com kullanım koşullarının ihlalini soruşturmak, önlemek veya bunlara karşı eylemde bulunmak için, ya da yasaların gerektirdiği diğer durumlarda, bu tür bilgilerin paylaşılması gerektiğini düşünüyoruz.
.    Hedefkonteyner.com başka bir şirketi satın alırsa, başka bir şirket tarafından satın alınırsa veya başka bir şirketle birleşirse, sizinle ilgili bu tür bilgileri aktarabilir.Böyle bir durum söz konusu olduğunda, hakkınızdaki bilgiler aktarılmadan ve farklı bir gizlilik ilkesine tabi olmadan önce, Hedefkonteyner.com bu durumu size bildirir.

 

Tanımlama Bilgileri 


Hedefkonteyner.com, bilgisayarınıza Hedefkonteyner.com tanımlama bilgileri yerleştirebilir ve bunlara erişebilir.
Tanımlama bilgilerini reklam ağlarında hedef reklam kitlesi yaratmada kullanırız. Tanımlama bilgilerinin nasıl devre dışı bırakılacağı hakkında daha fazla
bilgi edinmek için 0216 305 02 25 numaralı telefondan müşteri hizmetleri departmanımızla irtibata geçebilirsiniz.


Hesap Bilgilerinizi ve Tercihlerinizi Düzenleyebilme ve Silebilme Durumunuz

 
İstediğiniz zaman, size ait olan Hedefkonteyner.com Hesap Bilgileri'ni Hesabım sekmesinin altında "Üyelik Bilgilerim" ve "Adres Defterim" kısımlarından düzenleyebilirsiniz.
Hesabınızın silinmesini veya üyeliğinizin iptal edilmesini 0216 305 02 25 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak veya info@hedefkonteyner.com adresine e-mail yollayarak talep edebilirsiniz. Talebiniz site yöneticilerimiz tarafından gerçekleştirilir.
Önceden kayıt olduğunuz mail listemizden ayrılmak için size ulaşan kampanya bildirimleri mailinin altındaki "listeden ayrılmak için buraya tıklayın"yazısına tıklayabilir veya 0216 305 02 25 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak veya info@hedefkonteyner.com adresine e-mail yollayarak listeden ayrılmayı talep edebilirsiniz. Talebiniz site yöneticilerimiz tarafından gerçekleştirilir. 


Gizlilik ve Güvenlik 


Sizinle ilgili bilgilere erişimi, size ürün veya hizmet sağlamak ya da işlerini yapabilmek için makul bir şekilde bu bilgilere ihtiyaç duyduğunu düşündüğümüz çalışanlarla sınırlarız.
Sizinle ilgili bilgileri korumak için, yasal yükümlülüklerimize uygun fiziksel, elektronik ve prosedür tabanlı koruyucularımız vardır.


Gizlilik İlkesi Üzerinde Yapabilecek Değişiklikler


Hedefkonteyner.com zaman zaman bu ilke üzerinde değişiklikler yapabilir.Bilgilerinizi kullanma şeklimizle ilgili önemli değişiklikler yaparsak, Hedefkonteyner.com hesabınızda belirtilen birincil e-posta adresine bir bildirim göndererek yada sayfalarımızda kolayca görünen bir bildirim yayınlayarak bu durumdan haberdar olmanızı sağlarız.